Osobná recenzia na produkt

SPINEFITTER

Okamžitá úľava

Sissel inšpiruje

Veľmi dlho som váhala a odolávala, či kúpiť do nášho rodinného pilates štúdia novú pomôcku SPINEFITTER od švédskej firmy Sissel, ktorej sme v našom pilates štúdiu verní a používame od nich viacero pomôcok, s ktorými sme my, ale aj naši klienti mimoriadne spokojní.

Veľmi rada inovujem a obohacujem skupinové a individuálne cvičenia o novinky, ktoré dokážu hodiny pilatesu  skvalitniť a spestriť. Budem úprimná, od kúpy SPINEFITTERA ma odrádzala jeho vysoká cena. Avšak moja zvedavá duša neustále po ňom túžila a tak som si ho nakoniec zakúpila.

Už pri prvom použití mi bolo jasné, že tento produkt tvorený z 28 loptičiek usporiadaných v dvoch radoch je skutočným zázrakom pre moju chrbticu. Po 10 minútach používania som pociťovala úžasnú úľavu a uvoľnenie svalového napätia v oblasti pod ľavou lopatkou. Po cvičení som cítila veľmi príjemný pocit pozdĺž celej chrbtice ako by som práve zliezla z masérskeho stola. Cvičenie na SPINEFITTERI mi pripomína jemnú masáž napätých svalov a fascií v oblasti chrbtice, ramien, šije a bola som prekvapená jeho trvalým účinkom aj v nasledujúci deň.

Veľmi som sa tešila, kedy sa s týmto zázrakom podelím s mojimi klientami na skupinovom cvičení. Reakcie a pocity klientov boli identické s mojimi, pociťovali okamžitú úľavu od bolesti chrbta a príjemné uvoľnenie celej vrchnej časti tela. SPINEFITTER sa stal nielen mojou obľúbenou pomôckou, ale aj mojich klientov.

SPINEFITTER

Čo všetko môžete očakávať pri pravidelnom používaní SPINEFITTERA:

Úľavu od bolestí

Okamžitú úľavu, relaxáciu a odstránenie bolesti chrbtice vďaka hlboko pôsobiacemu intenzívnemu tlaku na obe strany chrbtice.

Ľahkosť

Uvoľnenie svalových spazmov.

Pohyblivosť

Mobilizáciu kĺbnych blokád. Kĺby môžu byť podporené v ich pohyblivosti a môžu byť stimulované zablokované svalové zóny. Už v kľudovej polohe na SPINEFITTERI môže dôjsť k citeľnému uvoľneniu ramenného pletenca.

Ešte viac úľavy

Elimináciu spúšťových bodov “trigger points”.

Balans

Zlepšenie koordinácie, rovnováhy.

Prvá pomoc pre chrbticu a kĺby

je najvýstižnejšie vyjadrenie toho, čo pre mňa osobne používanie SPINFITTERU znamená. Užite si tento zázrak na vlastnej krbtici.

Špeciálna ponuka na kúpu SPINEFITTERA pre vás!

5% Zľava

S kódom JANA5